Pro školy a školky

Napisane przez webmaster w dniu Pondělí ledna 29, 2018

Pro Základní školy, školní skupiny, třídy nebo družiny máme připravené tyto programy:

  1. Bylinková setkávání nad herbářem hradní paní - povídání o síle léčivých rostlin, praktické ukázky pěstování, poznávací soutěž pracovní listy.
  2. Pověsti a poudačky panství Rotštejnského - setkání s původními pověstmi a poudačkami Panství Rotštejnského, které jsou zařazeny do výkladu.
  3. Čím se liší Klokočské skály od zbytku světa, povídání o geologických zajímavostech a dalších přírodních unikátech Klokočských skal + pracovní listy - spíše pro II.stupeň

Pro mateřské školy - Putování za pohádkou - pohádková prohlídka hradu Rotštejn doplněná o soutěž 

UPOZORNĚNÍ: Návštěvu školních skupin je nutno objednat nejméně týden před plánovanou prohlídkou hradu u kastelánky paní H.T.Hlubučkové tel:721195471 nebo e-mail: hrad.rotstejn@seznam.cz.

Prosíme mateřské školy a základní a střední školy, aby se na program předem objednaly. Každé skupině je třeba se věnovat individuálně a je třeba mít čas na plnění úkolu. Kapacita hradu neumožnuje vstup dvěma školním třídám najednou. Na prohlídku a program je třeba počítat na 1 skupinu cca 45 minut času vlastní program + příprava, svačina atd. Počítejte tedy na návštěvu Rotštejna s cca 1 hodinou až 1 a půl hodinou času na skupinu.

Vstupné: 35Kč /1 dítě včetně školkových , samozřejmě vystavujeme daňové doklady.