Listina vítězů X.ročníku

Read more

Written by webmaster on Pondělí říjen 26, 2015

Listina vítězů X.ročníku mezinárodní výtvarné soutěže Vezmi žlutou barvičku …

Listina vítězů X.ročníku mezinárodní výtvarné soutěže ...

Kategorie Mateřské školy:
1.místo za práci Léčení princezny, Dominika Uhríková, ZŠ s MŠ Urmince
2.místo za práci Naše apotéka, Ariana Kohut ,MŠMírová pod Kozákovem 
3.místo za práci V lékárně ,Filip Macháček, MŠMírová pod Kozákovem

Kategorie Mladší žáci – technika malba, herbář
1.místo za práci Podběl léčivý,Lukáš Boček, Masarykova ZŠ s MŠ Železnice
2.místo za práci Máta peprná, Michaela Rejlková, Masarykova ZŠ s MŠ Železnice
3.místo za práci Dobromysl obecná, Barbora Šťastná, Masarykova ZŠ s MŠ Železnice

kategorie : Mladší žáci, technika : malba - apotéka
1.místo za práci Lékárna U datla, Sára Zemánková, ZŠ Mírová pod Kozákovem
2.místo za práci Lékárna u sovy, Barbora Kněbortová ZŠ Mírová pod Kozákovem
3.místo za práci Lékárna u datla,Magda Bořilová, ZŠ Mírová pod Kozákovem

kategorie : Mladší žáci, technika : aplikace
1.místo za práci Lékárna u Marie, Kristýna Staňková, ZŠ Jeseniova Praha 3, Žižkov 
2.místo za práci Kúpele,Adam Čarnogurský, ZŠ Tesáre,Okres Topoľčany 
3.místo za práci Hradná lekáreň,Nela Haverová, ZŠ Fatranská Nitra 
3.místo za práci Lékárna, Lucie Lišková,ZŠ Mírová pod Kozákovem

kategorie : Mladší žáci, ostatní techniky
1.místo za práci Sušení žebříčku, Matyáš Mikuta,ZŠ Jeseniova, Praha 3, Žižkov
2.místo za práci Lékárna z louky ,Anna Špačková ,ZŠ Jeseniova, Praha 3, Žižkov
3.místo za práci Léky z rostlin Eliška Nováková, ZŠ Jeseniova, Praha 3, Žižkov

kategorie : Starší žáci
technika Aplikace
1.místo za práci Kycol u slepé koleje, Marek Bohuš, Jakub Janďura , ZŠ Vrchlického, Liberec
technika : Kolorovaná perokresba 
1.místo za práci Péče o nemocného ,Alexandra Schneková ,ZŠ Fatranská Nitra
technika : Tužka
2.místo za práci Kláštorný špitál, Janka Koleková, ZŠ Fatranská Nitra
technika :malba
3.místo za práci Plaga Suit ,Carmen Cvejnová ,ZŠ s MŠ Urmince, okres Topoľčany

Mimořádné ceny:
za práci Herbář 6.třídě Masarykovy základní školy a mateřské školy Železnice
za práci: na lékárenskej tare Domice Klasové, ZŠ s MŠ Urmince, okres Topoľčany
za práci Lípa Michaele Canincové ,ŽŠ Jeseniova, Praha 3, Žižkov,


MIMOŘÁDNOU CENU ODBORNÉ POROTY
za účast v soutěži: Vezmi žlutou barvičku...kategorie literární tvorba.
Natálii Kozové, Karolíně Vaňoučkové , ZŠ Vrchlického, Liberec


 

20151018_083934.jpg

kategorie : Starší žáci

technika : Kolorovaná perokresba 
1.místo za práci Péče o nemocného ,Alexandra Schneková ,ZŠ Fatranská Nitra

20151018_083917.jpg

kategorie : Starší žáci

technika : Tužka
2.místo za práci Kláštorný špitál, Janka Koleková, ZŠ Fatranská Nitra

20151018_083859.jpg

kategorie starší žáci 

technika :malba
3.místo za práci Plaga Suit ,Carmen Cvejnová ,ZŠ s MŠ Urmince, okres Topoľčany

20151018_082847.jpg

kategorie : Starší žáci

mimořádná cenaza práci: na lékárenskej tare Domice Klasové, ZŠ s MŠ Urmince, okres Topoľčany

20151018_083149.jpg

Kategorie mladší žáci 

1.místo za práci Sušení žebříčku, Matyáš Mikuta,ZŠ Jeseniova, Praha 3, Žižkov

20151018_083251.jpg

kategorie mladší žáci  ostatní techniky

2.místo za práci Lékárna z louky ,Anna Špačková ,ZŠ Jeseniova, Praha 3, Žižkov

20151018_083223.jpg

kategorie mladší žáci  ostatní techniky

3.místo za práci Léky z rostlin Eliška Nováková, ZŠ Jeseniova, Praha 3, Žižkov

20151018_083115.jpg

kategorie mladší žáci  ostatní techniky

mimořádná cena

za práci Lípa Michaele Canincové ,ŽŠ Jeseniova, Praha 3, Žižkov,

20151018_083031.jpg

Mimořádná cena za kolektivní práci 

za práci Herbář 6.třídě Masarykovy základní školy a mateřské školy Železnice

20151018_083408.jpg

20151018_083422.jpg

kategorie mladší žáci -malba

2.místo za práci Lékárna u sovy, Barbora Kněbortová ZŠ Mírová pod Kozákovem

20151018_083435.jpg

kategorie mladší žáci -malba

3.místo za práci Lékárna u datla,Magda Bořilová, ZŠ Mírová pod Kozákovem

20151018_083534.jpg

Kategorie Mateřské školy 

1.místo za práci Léčení princezny, Dominika Uhríková, ZŠ s MŠ Urmince

20151018_083452.jpg

Kategorie Mateřské školy 

2.místo za práci Naše apotéka, Ariana Kohut ,MŠMírová pod Kozákovem

20151018_083515.jpg

Kategorie Mateřské školy 

3.místo za práci V lékárně ,Filip Macháček, MŠMírová pod Kozákovem

20151018_083334.jpg

Kategorie Mladší žáci – technika malba, herbář

1.místo za práci Podběl léčivý,Lukáš Boček, Masarykova ZŠ s MŠ Železnice

20151018_083343.jpg

Kategorie Mladší žáci – technika malba, herbář

20151018_083315.jpg

Kategorie Mladší žáci – technika malba, herbář

20151018_083657.jpg

kategorie : Mladší žáci, technika : aplikace

1.místo za práci Lékárna u Marie, Kristýna Staňková, ZŠ Jeseniova Praha 3, Žižkov

20151018_083710.jpg

kategorie : Mladší žáci, technika : aplikace

1.místo za práci Lékárna u Marie, Kristýna Staňková, ZŠ Jeseniova Praha 3, Žižkov

20151018_083833.jpg

kategorie : Mladší žáci, technika : aplikace

3.místo za práci Lékárna, Lucie Lišková,ZŠ Mírová pod Kozákovem

20151018_083842.jpg

kategorie : Mladší žáci, technika : aplikace

3.místo za práci Lékárna, Lucie Lišková,ZŠ Mírová pod Kozákovem

20151018_083559.jpg

kategorie : Mladší žáci, technika : aplikace

3.místo za práci Hradná lekáreň,Nela Haverová, ZŠ Fatranská Nitra

DSCN0454.JPG

kategorie : Starší žáci
technika Aplikace
1.místo za práci Kycol u slepé koleje, Marek Bohuš, Jakub Janďura , ZŠ Vrchlického, Liberec